Prvi ...

Страница 6 из 6 Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз

video Re: Prvi ...

Сообщение автор LeoMinor в Пн Ноя 30, 2015 3:08 pm

Hvala Gorane ! Evo sad smo ipak malo pametniji. A ja sam se sam sebi nasmijao kako sam u prošlom javljanju zaboravio spomenuti takve asove kao što su bili Pero Šegedin , Zoran Medunić , Jadranka Nižić-Clerc . Na osnovu onog što znam i onog što ću i od vas saznati , pokušat ću napraviti malu remake/galeriju. Dakako , tanak sam sa fotkama i tu prvenstveno očekujem pomoć Čede , ali i svih ostalih. Tim više što bih pored starih fotki sa dama tematikom volio imati i sasvim svježe . Ne trebaju to biti portreti , mogu biti i neke zajedničke , svakodnevne ...Uostalom ako na FB objavljujete svašta , zašto ne bi našli vremena da odaberete nekoliko i za naš forum. Evo sad dok ovo pišem sjetih se i Miloša Novakovića iz Kneževih Vinograda . On je bio i dopisnjak , a i organizator posljednjeg prvenstva Juge , tamo 1990. gdje je pobjedio Zoran.
LeoMinor
Admin

Количество сообщений : 8979
Географическое положение : Croatia
Дата регистрации : 2008-03-28

Посмотреть профиль

Вернуться к началу Перейти вниз

Сообщение автор Goran Igaly в Вс Ноя 29, 2015 7:00 pm

Evo što ja znam:

• S Perom Nenadićem je Dragan Vesić nedavno uspostavio kontakt putem Facebboka
  • Koliko znam, Zlatko Sečen je umro pred koju godinu, ali ne znam tko mi je rekao tu informaciju
  • Čovjek po imenu Spasoje Brajoviće se je pred koju godinu registrirao na E-Dama, probali kontaktirati putem e-pošte, ali se nije više javio
  • Povodom jedne slike u galeriji na E-Dama mi se javio Ivica Marijanović iz Imotwskog, pa bih preko njega mogao doznati gdje su sada ostali
  • Vladimira Rejca mogu kontaktirati preko Facebooka

Evo, toliko od mene za sada

Lijep pozdrav svima, Goran

LeoMinor пишет:Dečki , mene bi osobno najviše zanimalo gdje su se izgubili ..... i mnogi kojima se više ni imena ne mogu sjetiti. Ako netko ima bilo kakve podatke o kome od spomenutih i/ili nespomenutih - ovdje je mjesto za to.
Miljenko
Goran Igaly

Количество сообщений : 41
Дата регистрации : 2015-11-23

Посмотреть профиль http://web.math.hr/~igaly

Сообщение автор LeoMinor в Ср Ноя 25, 2015 10:14 pm

Dečki , mene bi osobno najviše zanimalo gdje su se izgubili Milan Rašović , Nebojša Radojević , Pero Nenadić , Marijan Vuksan , Spasoje Brajović , Goran Ilić , Zlatko Sečen , Pero Pavelić ,  Boris Zrnić , Vladimir Rejc , braća Goljevšček , Darko Rumiha , Mladen Kokot , ona grupa Imoćana  i mnogi kojima se više ni imena ne mogu sjetiti. Ako netko ima bilo kakve podatke o kome od spomenutih i/ili nespomenutih - ovdje je mjesto za to. Dakako , znam gdje su Božidar Ljubić , braća Lovrić , Anto Aščić , Bela Kovacs , Joško Mandić , Tonči Radelja , Zoran Šantek ali po mojim saznanjima oni su izgubljeni za damu ( no možda se koji ipak pojavi bar kao gost na forumu ).
Također bih molio ako netko ima sačuvanu koju sličicu  sa tematikom dame na našem terenu , da je ovdje objavi. Ja ću također prekopati album.
Inače forum "E-Dama" objeručke pozdravljam i želio bih pomoći vrijednoj braći Goranu i Čedi , koji su uradili ogroman posao u stvaranju sajta za elektroničku damu , a od zaborava su sačuvali i dio naše povijesti , koje se sa tugom prisjećamo , kao i naše lijepe mladosti.
Ja sam zahvaljujući kumu Zoranu počeo zagledavati kako igraju  moderni dopisnjaci i odlučio sam ove godine malo pomoći , pa sam se uključio na ekipno natjecanje . Ne znam da li ću ekipi pomoći ili odmoći ( jer pauza je bila katastrofalno duga ) , ali vidim želju kod mnogih da se malo evociraju uspomene , te da malo prodrmamo one koji bi još željeli bilo zaigrati damu , bilo izmijeniti par riječi na tu temu.

Miljenko
LeoMinor
Admin

Количество сообщений : 8979
Географическое положение : Croatia
Дата регистрации : 2008-03-28

Посмотреть профиль

video Prvi ...

Сообщение автор admin в Ср Ноя 25, 2015 9:23 pm

Poštovani korisnici !

Uskoro bi trebao započeti prvi "hrvatskojezični" podforum "E-Dama" na ovom inače kompozitorskom forumu. Molimo za malo strpljenja. I ne zaboravite pozvati svoje damističke prijatelje da nam se pridruže. Ponajviše nam je želja da bar malo aktiviramo staru gardu hrvatske dame , ali i susjednih zemalja kao Slovenija i Srbija ... Naravno , dobrodošli su i igrači iz cijelog svijeta , a posebno ljubitelji "dopisnjaka" Very Happy

Последний раз редактировалось: admin (Сб Ноя 28, 2015 2:51 pm), всего редактировалось 1 раз(а)

admin
Admin

Количество сообщений : 50
Географическое положение : Polska
Дата регистрации : 2008-03-27

Посмотреть профиль

Сообщение автор Спонсируемый контент

Спонсируемый контент

Страница 6 из 6 Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6