nostalgija

Страница 2 из 8 Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз

video Re: nostalgija

Сообщение автор Nesh в Чт Июл 14, 2016 9:22 pm

LeoMinor пишет:U svakom slučaju volio bih da znam satnicu kad dogovorite partiju pa da gledam , a mogu odmah za medije davati i komentare Very Happy
Za sada sam povukao prvi potez...bice to nocna partija po svoj prilici....javljamo kada nastavljamo online punim tempom

Nesh

Количество сообщений : 39
Дата регистрации : 2016-07-12

Посмотреть профиль

Вернуться к началу Перейти вниз

Сообщение автор LeoMinor в Чт Июл 14, 2016 9:20 pm

U svakom slučaju volio bih da znam satnicu kad dogovorite partiju pa da gledam , a mogu odmah za medije davati i komentare Very Happy
LeoMinor
Admin

Количество сообщений : 8956
Географическое положение : Croatia
Дата регистрации : 2008-03-28

Посмотреть профиль

Сообщение автор LeoMinor в Чт Июл 14, 2016 9:16 pm

Za takve partije "u živo" , tada ti je Kurnik ( kojeg sam ti spominjao ) daleko prikladniji , jer tamo se namjesti vrijeme od sekunde , pa do nekoliko sati za partiju... i onda to liči na pravu partiju. A ako ne može igrati "Dragan" taj čas kad ti imaš vremena , imaš tamo stalno stotinjak Poljaka , Nizozemaca i Brazilaca. Znači , na taj sajt kad god odeš imat češ na izbor stotinjak protivnika .
LeoMinor
Admin

Посмотреть профиль

Сообщение автор Nesh в Чт Июл 14, 2016 9:16 pm

zoranp пишет:Ne će biti kao za tablom,Dragan je iskusan lisac i k tome sommelier, pa će zasigurno upotrebljavati doping iz svoga podruma.

I mi podrum za trku imamo Smile

Nesh

Посмотреть профиль

video Kondicional

Сообщение автор zoranp в Чт Июл 14, 2016 9:15 pm

To će biti više futur 2.ne egzaktni
zoranp

Количество сообщений : 140
Дата регистрации : 2015-11-23

Посмотреть профиль

video Oprez

Сообщение автор zoranp в Чт Июл 14, 2016 9:13 pm

Ne će biti kao za tablom,Dragan je iskusan lisac i k tome sommelier, pa će zasigurno upotrebljavati doping iz svoga podruma.
zoranp

Посмотреть профиль

Сообщение автор Nesh в Чт Июл 14, 2016 9:11 pm

zoranp пишет:Tako je,kad pobijediš Miljenka onda možeš s nekim jačim!😀

Pa nije valjda dotle doslo da ga svi pobedjuju? Smile

Nesh

Посмотреть профиль

Сообщение автор Nesh в Чт Июл 14, 2016 9:10 pm

LeoMinor пишет:Nešo ,  u dopisnoj ti je jedna partija ko nijedna. Uostalom , vidjet češ već nakon par dana. A za analize i pogreške ne sekiraj se . Ima onih koji pišu knjige , velemajstori su i profesionali , pa im analize ne vrijede ništa. Znaš , analitika , to ti je za nas nekoliko manijaka  Very Happy , a za "ostatak svijeta" - španska sela - kako se to kod vas kaže.

Ma dogovoricu se sa Draganom da to zavrsimo za vece...kao za pravom tablom....cisto da vidim koliko poteza mogu da vidim i kako racunam varijante

Nesh

Посмотреть профиль

video Izazov

Сообщение автор zoranp в Чт Июл 14, 2016 9:07 pm

Tako je,kad pobijediš Miljenka onda možeš s nekim jačim!😀
zoranp

Посмотреть профиль

Сообщение автор LeoMinor в Чт Июл 14, 2016 9:05 pm

Nešo ,  u dopisnoj ti je jedna partija ko nijedna. Uostalom , vidjet češ već nakon par dana. A za analize i pogreške ne sekiraj se . Ima onih koji pišu knjige , velemajstori su i profesionali , pa im analize ne vrijede ništa. Znaš , analitika , to ti je za nas nekoliko manijaka  Very Happy , a za "ostatak svijeta" - španska sela - kako se to kod vas kaže.

Последний раз редактировалось: LeoMinor (Чт Июл 14, 2016 9:07 pm), всего редактировалось 1 раз(а)
LeoMinor
Admin

Посмотреть профиль

Сообщение автор Nesh в Чт Июл 14, 2016 9:01 pm

LeoMinor пишет:
zoranp пишет:Spreman sam ukrstiti koplja!😀pa makar igrali samo Rafaela

dragan пишет:Uzgred da dodam, posredstvom e-dama.net, dobio sam "izazov" od Nebojše, što me je vrlo obradovalo.

Ovo me jako raduje i vjerujem da bi odmah trebali i uzvratne izazove napraviti , tako da igrate istovremeno barem po dvije partije. Nestrpljivo očekujem što li će Nešo odigrati kao prvi svoj  povratnički potez. Svim sudionicima ovog spektakla mnogo lijepih partija. Nadam se da će i publika uživati u vatrometu ideja. Gotovo sam siguran kad naše dame ( Monika, Marija i ostale ) saznaju tko se pojavio na E-Dama da će tu biti još svakojakih izazova  Very Happy

Ma za pocetak cu jednu partiju........vidis kako sam "analizirao" dok sam jos kao i bio u nekoj formi.....da vidim prvo jednu partiju pa cu polako

Nesh

Посмотреть профиль

Сообщение автор LeoMinor в Чт Июл 14, 2016 3:36 pm

zoranp пишет:Spreman sam ukrstiti koplja!😀pa makar igrali samo Rafaela

dragan пишет:Uzgred da dodam, posredstvom e-dama.net, dobio sam "izazov" od Nebojše, što me je vrlo obradovalo.

Ovo me jako raduje i vjerujem da bi odmah trebali i uzvratne izazove napraviti , tako da igrate istovremeno barem po dvije partije. Nestrpljivo očekujem što li će Nešo odigrati kao prvi svoj povratnički potez. Svim sudionicima ovog spektakla mnogo lijepih partija. Nadam se da će i publika uživati u vatrometu ideja. Gotovo sam siguran kad naše dame ( Monika, Marija i ostale ) saznaju tko se pojavio na E-Dama da će tu biti još svakojakih izazova Very Happy
LeoMinor
Admin

Посмотреть профиль

video Poziv na megdan

Сообщение автор zoranp в Чт Июл 14, 2016 12:20 pm

Spreman sam ukrstiti koplja!😀pa makar igrali samo Rafaela
zoranp

Посмотреть профиль

Сообщение автор Драган Весић в Чт Июл 14, 2016 8:54 am

Apropo Nebojšine konstatacije "ispalo se iz forme", samo radi njega ponoviću jedan moj stari post (negde s' početka naše komunikacije na ovom forumu, 11. mesec prošle godine) :

"Mislim da bi sledeće redove bilo najzgodnije smestiti na ovoj stranici foruma. Naime želeo bih se malo i izjadati, a voleo bih da ovo pročita što više vas. Dakle kada me je Goran nekako pronašao pre tri ipo godine, teško sam se privoleo da ponovo počnem da igram, jer trodecenijska pauza je učinila svoje (naime od prestanka igranja pa do kraja 80-tih, možda sam sve skupa odigrao 20-tak partija i to isključivo sa Nebojšom, kada se vidimo posle višemesečne pauze, ispričamo i tek na kraju pošto iscrpimo sve teme za razgovor "bacimo" partiju). Prvih šest meseci, odigrao sam samo jednu prijateljsku partiju sa Goranom. Onda nekako pre tri godine počinju kvalifikacije za "Unplugged League", opet se razmišljam kako igrati kada nemam ni tablu ni figure. Krećem u potragu za mojom lično ručno napravljenom tablom i figurama koje mi je Nebojša doneo iz Holandije (sa EP), koji su ko zna gde. Posle potrage figure ne uspevam da pronađem. Odlazim kod prijatelja koji je stolar, sa drškom od lopate da mi na mašini izreže figure. Crne bojim tušem i to je to . Šta bi na ovo rekli holandski igrači.

Tek tada počinje mučan period, povratka, učenja i tavorenja u C grupi i negde između 40-tog i 50-tog mesta na rang listi, tek se pre godinu dana kvalifikujem u B grupu, sa osnovnim ciljem da izborim opstanak, a uspeo sam da ostvarim i više od toga. U drugoj sezoni u B grupi, definitivno mislim da sam se izborio da u sledećem polugodištu nastupim u A grupi.

Kada mi je Goran jednom prilikom, čestitao na rezultatskom usponu, moj odgovor je bio da želim da dostignem takav nivo da me više niko ne doživljava kao slabog protivnika (pacera) i to sam nekako postigao, ali ponekad se mora i izgubiti. Ono što je još bitno, samo još za pločom se osećam kao da sam barem 2 decenije mlađi, kao da još mogu naučiti, kao da nemam 50 godina. To su moji motivi i pobude. Trudim se da dam sve od sebe, a to ne isključuje i greške.

Sada ću se malo osvrnuti i na TC2015. Za vas koji imate Nacionalne sastave ovo prvenstvo ima i dodatnu draž, lepo je to što želite što bolje rezultate jer to je sportski,
ali sam ipak mišljenja da ste sve ovo preozbiljno shvatili, odnosno potisnuli ste element zabave. Ipak želim vam puno uspeha i što bolji plasman, ali naprosto ne mogu garantovati da će i rezultati koje ja postignem (sve je izvesnije ne postignem), ići u korist vašem sastavu.

Možda sam bio preopširan?!
"

Uzgred da dodam, posredstvom e-dama.net, dobio sam "izazov" od Nebojše, što me je vrlo obradovalo.
Драган Весић

Количество сообщений : 280
Географическое положение : Србија
Дата регистрации : 2015-11-24

Посмотреть профиль

video Rafael

Сообщение автор zoranp в Чт Июл 14, 2016 5:14 am

A Rafael se još uvijek igra😂
zoranp

Посмотреть профиль

Сообщение автор Nesh в Ср Июл 13, 2016 9:41 pm

Ma intuicija mi nesto govori da necu...a ona me retko laze Smile

Nesh

Посмотреть профиль

Сообщение автор LeoMinor в Ср Июл 13, 2016 9:31 pm

A tko je rekao da nećeš ?!
LeoMinor
Admin

Посмотреть профиль

Сообщение автор Nesh в Ср Июл 13, 2016 9:27 pm

LeoMinor пишет:
Nešo piše :
Evo za pocetak da objavim malo minulog rada...pa valjda cu poceti malo i da igram...ali izaslo se iz forme

Ovo mene Nebojša mami , da se ja nalijepim . On je sve ove godine posta zapravo studirao damu ( i to dobro krio od nas )  , a sad kao "izašlo se iz forme" . On sad misli ovako : "Lepšić će se sad željeti osvetiti za one neke stare poraze, a ja ću ponovo da ga oderem"   Very Happy

Ma da je to ja bih sada osvajao prvenstva sveta Smile

Nesh

Посмотреть профиль

Сообщение автор LeoMinor в Ср Июл 13, 2016 9:24 pm

Nešo piše :
Evo za pocetak da objavim malo minulog rada...pa valjda cu poceti malo i da igram...ali izaslo se iz forme

Ovo mene Nebojša mami , da se ja nalijepim . On je sve ove godine posta zapravo studirao damu ( i to dobro krio od nas ) , a sad kao "izašlo se iz forme" . On sad misli ovako : "Lepšić će se sad željeti osvetiti za one neke stare poraze, a ja ću ponovo da ga oderem" Very Happy
LeoMinor
Admin

Посмотреть профиль

video Potvrda

Сообщение автор zoranp в Ср Июл 13, 2016 8:40 pm

Krhko je znanje a kako ne će sjećanja! 😀
Ne mogu vjerovati da nitko nije prepoznao karakteristični profil moga protivnika na prvoj ploči. Naravno da se radi o našem vise-manje stalnom prvaku😀.  A fotografije iz Poljske otkrili su mladost natjecatelja i Darekovo stalnog protivnika -dedu.
Malo po malo,ljudi se zasite mirnog života pa im čak i sama pomisao na prošle događaje iz rane mladosti uzrokuje,ne baš sigurnu erekciju, ali uzbuđenje svakako.
zoranp

Посмотреть профиль

Сообщение автор Nesh в Ср Июл 13, 2016 8:37 pm

Драган Весић пишет:Uh, Nebojša, baš si rešio da se aktiviraš (vidim po novom topiku), još kada bi otvorio nalog na e-dama.net
Uopšte se nisam pokajao zbog ove tri-triipo godine kako igram posredstvom sajta koji uređuju braća Igaly.

Nesh

Посмотреть профиль

Сообщение автор Драган Весић в Ср Июл 13, 2016 8:23 pm

Uh, Nebojša, baš si rešio da se aktiviraš (vidim po novom topiku), još kada bi otvorio nalog na e-dama.net
Uopšte se nisam pokajao zbog ove četiri godine kako igram posredstvom sajta koji uređuju braća Igaly.

Последний раз редактировалось: Драган Весић (Чт Июл 14, 2016 9:01 am), всего редактировалось 1 раз(а)
Драган Весић

Количество сообщений : 280
Географическое положение : Србија
Дата регистрации : 2015-11-24

Посмотреть профиль

Сообщение автор Nesh в Ср Июл 13, 2016 3:07 pm

LeoMinor пишет:Ti si i sad u punoj snazi i ne bi me čudilo da i sad još uvijek misliš samo na ženske . Neki dan je novinarka Tanja Torbarina napisala da su muškarci , bez obzira na godine , stalno opsjednuti seksom. Ali kaže ona nadalje - opsjednuti su i putovanjem na Mjesec , samo im za to nedostaje raketa  Very Happy

A kad je raketa tu i u ispravnom stanju , onda se može ne samo na Mjesec već i na Venerine brežuljke !

Ma mislim ja na zenske.......ali ne smem od supruge. Kao i svi pravi muskarci plasim se svoje supruge Smile

Nesh

Посмотреть профиль

Сообщение автор LeoMinor в Ср Июл 13, 2016 2:54 pm

A danas dvije fotografije da malo razdrmam Đakovo

a sad mali vremeplov , pa se vratimo se iz prošlosti u sadašnjost

LeoMinor
Admin

Посмотреть профиль

Сообщение автор LeoMinor в Ср Июл 13, 2016 2:33 pm

Ti si i sad u punoj snazi i ne bi me čudilo da i sad još uvijek misliš samo na ženske . Neki dan je novinarka Tanja Torbarina napisala da su muškarci , bez obzira na godine , stalno opsjednuti seksom. Ali kaže ona nadalje - opsjednuti su i putovanjem na Mjesec , samo im za to nedostaje raketa  Very Happy

A kad je raketa tu i u ispravnom stanju , onda se može ne samo na Mjesec već i na Venerine brežuljke !
LeoMinor
Admin

Посмотреть профиль

Сообщение автор Спонсируемый контент

Спонсируемый контент

Страница 2 из 8 Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следующий