nostalgija

Страница 3 из 8 Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз

video Re: nostalgija

Сообщение автор Драган Весић в Ср Июл 13, 2016 2:25 pm

LeoMinor пишет:
Dragane , ti si postao toliko nostalgičan da ni sam sebe ne prepoznaješ Very Happy   A to što si mene zaboravio , to je u redu. Ti si tada bio u ludim godinama i samo si mislio na ženske , pa tko će tamo zapamtiti jednog Miljenka.

Ipak sam samo na ženske mislio Smile Shocked
Драган Весић

Количество сообщений : 280
Географическое положение : Србија
Дата регистрации : 2015-11-24

Посмотреть профиль

Вернуться к началу Перейти вниз

Сообщение автор Драган Весић в Ср Июл 13, 2016 2:17 pm

Nesh пишет:

Klinci koji su dolazili na turnir u Topoli nisu bili namesteni. Bilo je to veliko dogadjanje za malo mesto...ej....prvenstvo Jugoslavije u necemu!!! Koje su peripetije oko organizacije bile....ali tu je moj otac izvadio stvar da se to na kraju organizuje...opisacu dogadjanja oko organizacije malo kasnije.

Pošto više nisam siguran u moje "krhko" pamćenje ipak ću se usuditi da potvrdim Nebojšine reči, vezano za publiku.
Vezano za Pavelića, čini mi se da je i tu Nebojša u pravu.
Драган Весић

Посмотреть профиль

Сообщение автор LeoMinor в Ср Июл 13, 2016 2:16 pm

Vidim da postaje sve zamiljivije. Sad je odjednom Zoran postao prvakom već 1982. Very Happy Koliko ja znam , on je još pekao znanje punih 8 godina i tek tada mu je to uspjelo ( Kneževi Vinogradi , 1990. )

A ispada da je Dragan pamtio samo prvake ...
LeoMinor
Admin

Количество сообщений : 8956
Географическое положение : Croatia
Дата регистрации : 2008-03-28

Посмотреть профиль

Сообщение автор Драган Весић в Ср Июл 13, 2016 1:58 pm

Ljudi, ja sam načisto u autu. Zašto sam uvrteo da Miljenko nije igrao '82. pojma nemam. Valjda zato što je Zoran bio šampion ili sam i u ovome u krivu?
Ima li još neka fotografija sa tog prvenstva???
Драган Весић

Посмотреть профиль

Сообщение автор Nesh в Ср Июл 13, 2016 1:47 pm

LeoMinor пишет:
Nesh пишет:Bio sam pijan...ne secam se ni sebe Smile
Ja mislim da je to turnir gde je i dragan igrao....mislim da sam tada zasnji put video Vladu Pecara...ali ne smem da tvrdim svih 100%.....ipak proslo je dosta godina

Vidiš Dragan je mnogo odlučniji , on sto posto zna da on nije on i da ja nisam ja i da ovo nije PJ 1982. Ti pak nisi sasvim siguran u suprotno , ja sam pak siguran u suprotno i sad još samo da se jave oni koji su još živi. Goljevšček ne treba da  se javi , jer on bi napravio dodatnu pomutnju. Da smo i sad u 1982-oj godini on baš ne bi bio siguran Very Happy
Mislim da će se javiti bar jedan trezvenjak , kao Čedo - on ima sve zapisano.

Inače , ja sam i prilikom susreta u Laguni ove godine rekao društvu da je to bio zadnji tren da se okupimo , jer vidio sam da je vrag odnio šalu i da se lako može dogoditi da nas uskoro neće više same puštati od kuće. To se potvrdilo i u jednom telefonskom razgovoru kad sam zvao jednog našeg kolegu da nam se i on priključi ( on je od mene mlađi par godina ) , no nije me se čovjek mogao nikako sjetiti , pa sam bio sretan kad smo prekinuli razgovor : Malo se sjećao dame , ali mene se nije mogao sjetiti tko sam i što sam i odakle se znamo Sad   Uskoro će to biti i sa ostalima , ma koliko mi mislili da smo pametni.

Ma nije problem sto necemo drugih da se secamo...problem je kad pocnemo sami sebe da se ne secamo Smile

Nesh

Количество сообщений : 39
Дата регистрации : 2016-07-12

Посмотреть профиль

Сообщение автор LeoMinor в Ср Июл 13, 2016 1:36 pm

Nesh пишет:Bio sam pijan...ne secam se ni sebe Smile
Ja mislim da je to turnir gde je i dragan igrao....mislim da sam tada zasnji put video Vladu Pecara...ali ne smem da tvrdim svih 100%.....ipak proslo je dosta godina

Vidiš Dragan je mnogo odlučniji , on sto posto zna da on nije on i da ja nisam ja i da ovo nije PJ 1982. Ti pak nisi sasvim siguran u suprotno , ja sam pak siguran u suprotno i sad još samo da se jave oni koji su još živi. Goljevšček ne treba da  se javi , jer on bi napravio dodatnu pomutnju. Da smo i sad u 1982-oj godini on baš ne bi bio siguran Very Happy
Mislim da će se javiti bar jedan trezvenjak , kao Čedo - on ima sve zapisano.

Inače , ja sam i prilikom susreta u Laguni ove godine rekao društvu da je to bio zadnji tren da se okupimo , jer vidio sam da je vrag odnio šalu i da se lako može dogoditi da nas uskoro neće više same puštati od kuće. To se potvrdilo i u jednom telefonskom razgovoru kad sam zvao jednog našeg kolegu da nam se i on priključi ( on je od mene mlađi par godina ) , no nije me se čovjek mogao nikako sjetiti , pa sam bio sretan kad smo prekinuli razgovor : Malo se sjećao dame , ali mene se nije mogao sjetiti tko sam i što sam i odakle se znamo Sad Uskoro će to biti i sa ostalima , ma koliko mi mislili da smo pametni.
LeoMinor
Admin

Посмотреть профиль

Сообщение автор Nesh в Ср Июл 13, 2016 1:30 pm

Bio sam pijan...ne secam se ni sebe Smile

Nesh

Посмотреть профиль

Сообщение автор LeoMinor в Ср Июл 13, 2016 1:28 pm

Dragane , ti si postao toliko nostalgičan da ni sam sebe ne prepoznaješ Very Happy A to što si mene zaboravio , to je u redu. Ti si tada bio u ludim godinama i samo si mislio na ženske , pa tko će tamo zapamtiti jednog Miljenka. Kako kažu , ako laže koza ne laže rog. Ova fotografija ipak nešto valjda dokazuje - nisu me valjda namontirali na ovu masovnu sliku. Zorane , Čedo , Nebojša , ... pomozite mi da dokažem da sam igrao na PJ u Zagrebu Very Happy
LeoMinor
Admin

Посмотреть профиль

Сообщение автор Драган Весић в Ср Июл 13, 2016 12:23 pm

LeoMinor пишет:

Našao sam ovu fotku gdje mi se čini da ti baš igraš protiv Davorina , na onom prvenstvu Juge u Zagrebu. Istina , ti se ne vidiš sasvim jasno , ali koliko znam to si baš bio ti. Čekam potvrdu.

Na lijevoj strani su Zoran, Rejc , Pečar ( također pokojnik ) M.Goljevšček , Davorin , a iza njega vjerojatno Vuksan ili Dragan. Na našoj strani je manje lica . Iza mene je Lovrić , a onda ti .

Ja sam bio učesnik samo dva "živa" prvenstva, 1981. u Topoli i 1982. u Zagrebu. Mislim da ovo nije fotografija sa tog prvenstva, tako da onaj u pozadini (sa leve strane), gotovo stoprocentno nisam ja (iako se i meni čini da čovek ima identičan profil mome).
Ono što sam siguran je to da Miljenko nije igrao na prvenstvu 1982.
Драган Весић

Посмотреть профиль

Сообщение автор Драган Весић в Ср Июл 13, 2016 8:07 am

Šta reći, za početak, a ne iskazati oduševljenje, zbog činjenice da nam se Nebojša "pojavio".
Драган Весић

Посмотреть профиль

Сообщение автор Nesh в Вт Июл 12, 2016 8:51 pm

Steta sto nemamo fotografija sa onog turnira koji je trebalo da bude odrzan u Kulusicu pa zbog nedovoljnog odziva odrzasmo ga kod Boze Ljubica u stanu. Mislim da smo bili Miljenko, Zoran Petricevic, Vlado Rejc i Bozo Naravno pa njegov je stan....i cini mi se da nas je obilazio Marinko Goljevscek ali da nije igrao. Uglavnom sa tog turnira se ne secam ni jedne partije...a jesmo igrali, ali se secam kako ispraznismo kanister vina od 25 litara za noc Smile

Nesh

Посмотреть профиль

Сообщение автор Nesh в Вт Июл 12, 2016 8:10 pm

Da...to je bio medjunarodni turnir u pravu si.....sada si me podsetio
I ja mislim da je pored Simonelija bio Barbero....jedino sam potpuno zaboravio Mareka....i tacno Mladen Kokot....Gorana sam sreo tek mnogo kasnije a fotografiju jeste snimio Cedo koliko se secam

Nesh

Посмотреть профиль

Сообщение автор LeoMinor в Вт Июл 12, 2016 8:01 pm

Dosta dobro sjećanje , no na fotki nema nikakvih organizatora , jer smo organizatori bili Pero i ja . Ono ispred tebe i Ljubića su dva igrača iz Italije .Ne mogu sad da se sjetim kako se zove ovaj s naočalima , čini mi se Barbero ili tako nekako , onda Simonelii koji je bio drugi  na turniru , pa Vaclav Marek , Bruno Marini , Zoran Medunić , Mladen Kokot , a dalje si sve pogodio. Bravo ! Da  , Pero drži malog Goljevščeka ... Gorana Igalyja tamo mislim da nije ni bilo , a fotografiju je sniimio vjerojatno Čedo Igaly , no to njega treba pitati. Ne sjećam se više.
LeoMinor
Admin

Посмотреть профиль

Сообщение автор Nesh в Вт Июл 12, 2016 7:53 pm

Moj drugi turnir...kada is me sablaznio idejom da pijem konjak umesto vode Smile
Dole na fotografiji bi trebalo da budu ovako
Boyo Ljubic, Ja, Igrac do mene ne mogu da se setim imena mislim da sam ga sreo samo na tom turniru, pa onda Vlado Pecar? Zoran Medunic Goran Igaly Zoran Petricevic Pero Pavelic Marinko Goljevscek
Dvojica od organizatora
Marijan Vuksan, Pero Segedin, Miljenko Lepsic, Vladimir Rejc, iii Rumiha Darko bese?

Nesh

Посмотреть профиль

Сообщение автор Nesh в Вт Июл 12, 2016 7:45 pm

Evo nesto i o meni....stariji sam od Dragana godinu dana 1963 godiste
Igrao dame lepih osamdesetih godina. Prvi put se pojavio na turniru Nova Gradiska u Strmcu 1979 godine....dovezli me roditelji. Posle kako je vreme islo dolazio na turnire, pa cak dogurao da udjem i u reprezentaciju SFRJ 1980 godine, za evropsko ekipno prvenstvo. Posle dodje fakultet, zezao se prvih par godina pa kada sam video da je vrag odneo salu zavrsih elektrotehniku. Zivim i radim u Beogradu, ali cesto sam i u Topoli, otkako mi je otac umro dolazim skoro svaki vikend, a znam i duze da ostanem
Sto se tice dame iz mauzoleja na Oplencu...nije mi rodjaka...komsinica je. A jeste me cuvala sa sestrom kao klinca, stanovali smo tada kod njih. Jedino sto me nije ona vezivala, ona prica tu pogresnu varijantu. Majka me vezivala jer sam bio "dobar" a njih dve me odvezivale Smile
Klinci koji su dolazili na turnir u Topoli nisu bili namesteni. Bilo je to veliko dogadjanje za malo mesto...ej....prvenstvo Jugoslavije u necemu!!! Koje su peripetije oko organizacije bile....ali tu je moj otac izvadio stvar da se to na kraju organizuje...opisacu dogadjanja oko organizacije malo kasnije.
Sto se igranja dame sad tice......ponekad odigram sa racunarom ili telefonom.ali izgubio sam onaj refleks...nije se dugo igralo, a i nije kao protiv zivog coveka za tablom. Nema dodira figure, nema sata. nema one napetosti u vazduhu...nije to to.

Nesh

Посмотреть профиль

Сообщение автор LeoMinor в Вт Июл 12, 2016 7:39 pm

A evo i jedne fotke gdje si ti pored Bože Ljubića , ma međunarodnom turniru Zagreb , 1979.

Ajde da vidim tko će sve igrače prepoznati :

LeoMinor
Admin

Посмотреть профиль

Сообщение автор Nesh в Вт Июл 12, 2016 7:30 pm

Da to sam ja protiv Kramarica

Nesh

Посмотреть профиль

Сообщение автор LeoMinor в Вт Июл 12, 2016 7:26 pm

Našao sam ovu fotku gdje mi se čini da ti baš igraš protiv Davorina , na onom prvenstvu Juge u Zagrebu. Istina , ti se ne vidiš sasvim jasno , ali koliko znam to si baš bio ti. Čekam potvrdu.

Na lijevoj strani su Zoran, Rejc , Pečar ( također pokojnik ) M.Goljevšček , Davorin , a iza njega vjerojatno Vuksan ili Dragan. Na našoj strani je manje lica . Iza mene je Lovrić , a onda ti .
LeoMinor
Admin

Посмотреть профиль

Сообщение автор LeoMinor в Вт Июл 12, 2016 7:15 pm

Nego , Nebojša , reci ti meni koje si ti godište ono ?! Dobro izgledaš na fotografiji. Bolje nego što si izgledao kad si bio klinac , a opet djeluješ daleko mlađe od Dragana. Dragan se ojačao pa ti izgleda kao otac Very Happy , a trebalo bi da si ti stariji od njega koju godinicu. Ili sam i to krivo protumačio Very Happy

A znaš čega sam se još sjetio iz Topole ? Neka tvoja rođakinja pričala nam je kako te je čuvala kao dijete , pa te je malo i za stol morala vezati. Navodno si bio dosta živahan . Ili je to isto moje viđenje bijelih miševa ?
LeoMinor
Admin

Посмотреть профиль

Сообщение автор LeoMinor в Вт Июл 12, 2016 7:03 pm

Dobar ti dan Nebojša !  

Hvala što si se pojavio i javio . No ulaz ti je zaista originalan - započeo sa kuknjavom o ubacivanju fotografije , kao da je to najvažnija stvar na svijetu. Bilo bi za očekivati najprije da se predstaviš onima koji te možda ne znaju ili su te zaboravili, a tek onda malo pomalo da pitaš ovo ili ono. Fotografije se ubacuju tako da se klikne na 17 dugme po redu , onda se fotka odabere  , pa se aploda , a zatim se njena adresa kopira.  A tekst može i prije i poslije pored fotografije. Može i naknadno. Ulaziš u svoj post kojeg si napisao , klikneš na edit i pišeš/crtaš koliko hićeš. Ako nešto nisi shvatio , objasnit ću naknadno.

Nego ispričaj ti nama što radiš , gdje živiš , i tako sve to natenane. Sve nam je zanimljivo. Ovdje si dao fotografiju na kojoj se vidi da dobro izgledaš , da si još mlad i u punoj snazi. Pravio Robin Hood.

Veseli me da sio se pojavio.  A za Rašovića nažalost ne znam ništa. Mislio sam nešto o njemu doznati baš preko tebe.

Veseli me da možeš unijeti korekcije u moje tekstove. Uostalom , zbog toga je ova rubrika i nastala : da se podsjetimo ! Nemoj mi samo reći da u Topoli nije bio onaj slučaj kad su školska djeca dolazila gledati partije i da su malo čudno gledali Peru Pavelića. Možda je djeci bilo čudno da se maskirao u bradu Very Happy

A to što sam se ja malo razdragao ( napio ) nije moja krivnja , već krivnja gostoljubivih domaćina i dobre kapljice.
LeoMinor
Admin

Посмотреть профиль

Сообщение автор Nesh в Вт Июл 12, 2016 6:15 pm

probao da stavim tekst pored slike...al nesto brljam.....svaki forum drugi sistem
fotka je stara nekih 3-4 god....ali to je to...samo mi brada ima vise sedih kada se ne obrijem

e stvarno mi je drago da vas nadjoh

Nesh

Посмотреть профиль

Сообщение автор Nesh в Вт Июл 12, 2016 6:09 pm

[img][/img]

Nesh

Посмотреть профиль

Сообщение автор Nesh в Вт Июл 12, 2016 6:00 pm

ajd pomagaj kako kacite slike ovde...ja probao da je ubacim kao url preko onog prnt.scr...ali nece

Nesh

Посмотреть профиль

Сообщение автор Nesh в Вт Июл 12, 2016 5:58 pm

neces verovati nemm svoju noviju fotografiju
imam link sa drugog foruma gde se vidim...ali ne da mi da postavim link prvih 7 dana....ajd probacu da skinem tu fotku pa da je postavim ovde...snacicu se valjda....daj mi malo vremena
vidim ovde...Kramaric nije vise medju nama...zao mi je sto to cujem....Zna li neko sta je sa Rasovicem?

Последний раз редактировалось: Nesh (Вт Июл 12, 2016 6:40 pm), всего редактировалось 1 раз(а)

Nesh

Посмотреть профиль

video Pozdrav iz Đakova

Сообщение автор zoranp в Вт Июл 12, 2016 5:55 pm

Drago mi je da si živ 😀😂. A sad brzo fotografiju, možda bih te i u živo prepoznao. Ili ne bih?
zoranp

Количество сообщений : 140
Дата регистрации : 2015-11-23

Посмотреть профиль

Сообщение автор Спонсируемый контент

Спонсируемый контент

Страница 3 из 8 Предыдущий  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следующий

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу