Zoran , Zlatko , Goran

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз

video Zoran , Zlatko , Goran

Сообщение автор LeoMinor в Вт Май 30, 2017 11:11 am

Kad će Zoran postati prvakom ?!

Ova godina zaista je počela solidno za hrvatske muževe Very Happy

Goran tamo mlati na polufinalu , A Zoran i Zlatko igraju ne slabije najboljih na PS. Ujedno se Zlatko probio u prvu desetku na rejting listi , a uskoro će i Zoran njegovim putem. No što je to što nedostaje Zoranu da bi se ravnopravno uključio u borbu za prvaka svijeta ?! Može li mi bar netko pokazati da on igra imalo slabije od Luteijna , Morozova ; Roedolpha , Dyškanta ? Može li mi bar netko pokazati neku njegovu partiju posljednje dvije godine gdje je on slabo nešto odigrao i što je to bolje mogao odigrati ( osim onog propusta protiv dvospolca na TC-2015 ) ?!

A evo sad i pregleda situacije u A-diviziji , gdje igra i prvak svijeta i gdje će Zoran lakoćom pobjediti !

Počnimo od Serdyuka , papirnato najslabijeg igrača u A-diviziji. On će taj naziv i opravdati jer sigurno gubi protiv „Monike“ i Jure Kelima , slabije još stoji protiv Justasa , „Marije“, Tona i A.Spijkstre i bio bi vrlo sretan kad bi sve završilo samo sa -2. Nije lako igrati sve partije istovremeno protiv jakih protivnika od 1700 i više.

A sad kad smo spomenuli Juru da vidimo kako on stoji. Plus protiv Serdyuka prebrisat će poraz protiv Zorana i pomalo očekivanih 50%.

A kako stoji glavni favorit , bivši i sadašnji prvak svijeta ? Takozvana Marija osim prednosti protiv Serdyuka ima zavidnu prednost protiv Litvanke , koja baš kao i ona , nije prošla sex-test. Malu prednost ima i protiv Halmana . No znajući kakav je srećković Nikolaj , njemu ni ovaj hormonalni poremećaj neće zasmetati da završi u pozitivi , no koliko će to biti , teško je reći , no pobjedit neće. Na PS ipak je lakše Very Happy

Pogledajmo sad drugog igrača s hormonalnim poremećajem. Justas se kao muško baš i nije pokazao. Sigurno gubi sa Zoranom , a upitno je da li on to može do kraja uopće nadoknaditi. Istina , ima malu prednost protiv nesigurnog Bettena i to mu je zapravo jedina prava prilika da ne padne u minus. Odmah pogledajmo i njegovo drugo ja i kako hormonalna terapija djeluje. Jedan plus je siguran protiv Serdyuka , ali sreću kvari poraz protiv Halmana .Mikroskopska šansa za plus je ponovo S.Betten. Ako se Betten othrva u obje partije : dvospolac iz Litve završit će jadno sa dva poraza i tek jednom pobjedom.

V.Savin nikom nije predao partiju bez igre , ali predat će poslije igre S.Bettenu , stoji vrlo-vrlo slabo protiv Halmana ( ali još se uvijek može spasiti ). Sad je samo pitanje da li će završiti turnir sa jednim ili dva minusa.

S.Wiersma završit će sa 11 remija , ali bilo je zanimljivih partija , kao ona protiv Halmana.

S.Betten , po meni glavni kandidat za začelje ( prije početka lige ) ima pobjedu protiv V.Savina , ali i poraz protiv Zorana. No to bi za njega bio uspjeh. Osim Litvanca , radost mu može pokvariti i T.Halman , koji stoji bolje.

I to bi zapravo bilo sve što se ima za reći o A-diviziji. Istina , tu su i partije Pužoslava Pužomiroviča- Brzog iz Bjelorusije , koje zbog poznatih razloga još je prerano ocjenjivati. No ako bi sve bilo normalno , onda bi Zoran bio prvi sa +3 , T.Halman drugi sa +1 ili +2 , koliko još može i srečković prvak postići. O plus 1 maštaju još neki …, ali to će se realizirati vrlo teško i uz svesrdnu pomoć S.Bettena i/ili Serdyuka.

I sad si ja postavljam pitanje : ako Zoran lakoćom može pobjediti tamo gdje igraju Monika i Marija , što je to što mu nedostaje da postane prvakom svijeta ?!

LeoMinor
Admin

Количество сообщений : 8979
Географическое положение : Croatia
Дата регистрации : 2008-03-28

Посмотреть профиль

Вернуться к началу Перейти вниз

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу

Права доступа к этому форуму: