TC 2017

Перейти вниз

video TC 2017

Сообщение автор LeoMinor в Пн Дек 11, 2017 9:11 am

Naprijed dečki !!

Nakon nešto više od 2 mjeseca igre na četvrtom momčadskom prvenstvu E-Dama , pod nazivom TC - 2017 naši dečki su na čelu tablice , gdje uz malo sreće i koncentracije mogu ostati i do kraja , što im ja od srca želim. Naši nisu ništa slabiji od najjačih , najblaže rečeno Very Happy

Trenutno je pravi užitak pogledati na tablice , kako zbirne , tako i pojedinačne

Naravno , trenutno stanje nije sasvim realno , jer rezultati su postignuti u različitom broju partija i sa ne sasvim istim protivnicima , ali ipak pokazuje približan odnos snaga. I dalje za prvo do šesto mjesto gotovo ravnopravno sa našim dečkima konkuriraju prvaci TC-2015  - Nizozemska 1 ( iako su pred porazom upravo od naših ) , kombinacija Francuska/Litva , te tri ruske ekipe : Favoriti, Torpedo i Slaveni. To je 6 ekipa koje praktički ni na jednoj ploči nemaju slabog mjesta i od svih tih 24 igrača do sad samo je jedna rezultativna partija ( Luteijn - Batinić 0-2 ). Znači , konačni odnos snaga određivat će njihov rezulat najprije protiv "srednjaka" : Nizozemske 2 , Nizozemske 3 , Ukrajine/Srbije , te trojanskog konja koji nam stiže iz Rusije pod nazivom "Uspjeh".

U tu momčad sam ja otpočetka sumnjao u dobre joj namjere , a još me potkrijepila i jedna zaista kuriozno glupa partija koju je njihov igrač na trećoj ploči doslovno  poklonio "Torpedu". Takve poklone teško je nadoknađivati drugima. No bit će dobro ako je to bio samo izuzetak. A bio bih presretan da griješim i u ocjeni ovog što se desilo. Bilo bi moi lakše da saznam da je Pimenov igrajući protiv A.Savina tog trenutku bio pod teškom drogom ili da se nalio ko svinja vodke Very Happy
LeoMinor
Admin

Количество сообщений : 9019
Географическое положение : Croatia
Дата регистрации : 2008-03-28

Посмотреть профиль

Вернуться к началу Перейти вниз